Vila Chamonix - Chale Merlot
| Wi-Fi | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Τζακούζι | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες της Vila Chamonix - Chale Merlot Urubici με 1 υπνοδωμάτιο μπορούν να χαλαρώσουν στο τζακούζι ή να επισκεφθούν το Παρατηρητήριο Urubici, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Αυτή η βίλα με 1 μπάνιο απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Εκκλησία Igreja Matriz Nossa Senhora Mãe dos Homens και προσφέρει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν τον Καταρράκτη Avencal, που απέχει περίπου 2 χλμ. από την καταφύγιο.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Διατίθενται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχει ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Hospedagem Rural βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Morro do Campestre1160 χλμ.
- Caverna Rio dos Bugres1172 χλμ.
- Cachoeira do Avencal2480 χλμ.
- Rio Sete Quedas4175 χλμ.
- Σημείο με Θέα του Ουρουμπίσι4460 χλμ.
- Rancho da Montanha Urubici1390 χλμ.
- São Joaquim National Park1553 χλμ.
- Εκκλησία Igreja Matriz Nossa Senhora Mãe dos Homens3269 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Λάζες95 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Vila Chamonix - Chale Merlot έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Vila Chamonix - Chale Merlot μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Λάζες από η Vila Chamonix - Chale Merlot;
Η Vila Chamonix - Chale Merlot απέχει 95 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Λάζες. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Vila Chamonix - Chale Merlot;
Μπορείτε να μένετε σε η Vila Chamonix - Chale Merlot με το κατοικίδιο ζώο σας.